Konto Oszczędnościowe Polbank EFG

Polbank EFG

Sprawdź całą ofertę on-line

Polbank EFG
Chcesz oszczędzać, lecz jednocześnie mieć dostęp do swoich pieniędzy? Sprawdź jak dużo możesz zyskać, wybierając Konto Mocno Oszczędnościowe PolBanku.
Najważniejsze parametry konta oszczędnościowego Polbank EFG:
Oprocentowanie: 5.5 %
Otwarcie rachunku: 0 PLN
Prowadzenie rachunku: 0 PLN
Opłata za wydanie karty: brak
Opłata za używanie karty: brak
Przelewy przez Internet: do 10 PLN
Przelewy w placówce: do 10 PLN
Przelewy przez telefon: do 10 PLN
Wypłaty z bankomatów w Polsce: brak
Oprocentowanie limitu odnawialnego:
Bezpłatne bankomaty: brak
Typy kart: niedostępne
Przelew zagraniczny: brak
Dodaj własną opinię o koncie oszczędnościowym Polbank EFG, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Michał
Konto oszczędnościowe w Polbanku to bardzo korzystna oferta dla osób o pokaźnej gotówce. Jednocześnie zawsze ma się ją pod ręką, co ułatwia sprawę w przypadku potrzeby wydania pieniędzy. Nie otrzymuje się żadnej karty do tego konta, ponieważ służy ono przede wszystkim do odkładania gotówki, a nie jej wybierania. Odkładając nawet jedną wypłatę można uzyskać ciekawą sumkę pieniędzy po kilku miesiącach, oczywiście im więcej tym lepiej. Na pewno pokryje takie działanie całkowity koszt wypłacenia ich z konta.
Autor: abc
Konto Mocno Oszczędnościowe Polbanku to dobra alternatywa na rynku bankowym w Polsce. Oprocentowanie na tym rachunku jest atrakcyjne i charakteryzuje się jednym z wyższych oprocentowań jakie można znaleźć wbankach. Oprocentowanie na poziomie 5,5 procent jest do przyjęcia, ale tylko jeżeli nie poniesiemy zbytnich kosztów związanych z obsługą tego konta oszczędnościowego. Opłat za prowadzenie tego konta w Polbanku nie ma, ale za przelewy są opłaty jeżeli zrobimy to obojętnie w jaki sposób i w placówce Polbanku (niezbyt gęsta sieć placówek tego banku), internet czy zlecenie telefoniczne. Natomiast z bankomatu pieniędzy z takiego konta niestety nie wypłacimy.
Autor: Maciej
Jest to stosunkowe konto oszczędnościowe. W Polbnku jeżeli posiada się kwotę ponad 10 000 złotych to oprocentowanie w tym banku na koncie oszczędnościowym wynosi nawet więcej niż podane oprocentowanie na poziomie 5,5 procent. Oprocentowanie dla kwoty wyższej niz 10 000 złotych wynosi 6,2 procenta, co czyni te konto oszczędnościowe w Plbanku jako najlepsze konto w Polsce. Znacznie wyprzedza swoją konkurencję, bo na przykład rywalizujący z nim Bank Millennium ma w swojej ofercie konto oszczędnościowe o oprocentowaniu niewiele przekraczające 5,6 procenta.
Autor: gerard
Ale późniejsze koszty związane z przelewami na tym koncie oszczędnościowym Polbanku już nie czynią tą inwestycję na tym koncie aż tak bardzo korzystną.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.