Konto hybrydowe Toyota Bank

Toyota Bank

Sprawdź całą ofertę on-line

Toyota Bank
Konto hybrydowe Toyota Bank to kompilacja najlepszych cech konta osobistego i oszczędnościowego. Niskie opłaty konta osobistego i wysokie oszczędzanie to domena tej propozycji.
Najważniejsze parametry konta osobistego Toyota Bank:
Oprocentowanie: do 5 %
Otwarcie rachunku: 0 PLN
Prowadzenie rachunku: do 10 PLN /m-c
Opłata za wydanie karty: 30 PLN
Opłata za używanie karty: 30 PLN
Przelewy przez Internet: 0.50 PLN
Przelewy w placówce: brak
Przelewy przez telefon: od 2 do 5 PLN
Wypłaty z bankomatów w Polsce: 3x0 PLN, następne 4.50 PLN
Oprocentowanie limitu odnawialnego: od 10.50 do 13.50 %
Bezpłatne bankomaty: wszystkie dla 3 operacji miesięcznie
Przelew zagraniczny:
Typy kart: VISA
Dodaj własną opinię o koncie osobistym Toyota Bank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Maciej Górski
Bank Toyota, a konkretnie konto hybrydowe nie zwala z nóg, no chyba że wysokimi opłatami co miesiąc. Konto osobiste za które trzeba płacić nawet 40 zł? A do tego płatne przelewy? To jakaś prehistoria, wiele ludzi mogłoby się zaśmiać i powiedzieć jak komfortowe warunki posiada na swoim koncie. Nie polecałbym otwierania rachunku, ponieważ ile by się nie zarabiało… to i tak się nie opłaca. Tylko 3 razy można wziąć pieniądze z bankomatu nic przy tym nie płacąc. Znalazłem jeden plus, a mianowicie oprocentowanie – aż 5% co się rzadko zdarza. Myślę, że tym faktem bank chce przekonać do założenia konta. Ale czy skutecznie?
Autor: Rokasa
Te konto oszczędnościowe Toyoty Banku jest wśród wszystkich kont oszczędnościowych oferowanych w Polsce przez banki na bardzo wysokim miejscu w rankingu najlepszych kont oszczędnościowych w Polsce. Plasuje się na siódmym miejscu jeżeli chodzi o oprocentowanie kont oszczędnościowych. Oprocentowanie konta oszczędnościowego w Toyocie Banku wynosi 4,85 procenta. Dodatkowo do tego konta oszczędnościowego i konta osobistego Toyota Bank dochodzi szereg różnych atrakcyjnych warunków. Wypłacając do trzech razy pieniądze z bankomatu nie płacimy prowizji, chodzi oczywiście w skali miesiąca.
Autor: galaktus11
Ile trzeba zarabiać aby opłaty na koncie hybrydowym zwróciły się? czy ktoś wie ?
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.