Konto oszczędnościowe Citi Handlowy

Citi Handlowy

Sprawdź całą ofertę on-line

Citi Handlowy
Konto oszczędnościowe Citi Handlowy to konto na którym Twoje pieniądze będą zarabiały, a jednocześnie będziesz je miał cały czas w zasięgu ręki z możliwością wpłacania i wypłacania piniędzy kiedy tylko chcesz, bez utraty odsetek. Możesz wydawać i oszczędzać jednocześnie z innowacyjnym programem „Reszta dla Ciebie”.
Najważniejsze parametry konta oszczędnościowego Citi Handlowy:
Oprocentowanie: 3,50 % PLN
0,15 % USD, EUR, GBP
Otwarcie rachunku: 0 PLN
Prowadzenie rachunku: 0 PLN
Opłata za wydanie karty: brak
Opłata za używanie karty: brak
Przelewy przez Internet: 0 PLN za pierwszy przelew
7,99 PLN za każdy kolejny
Przelewy w placówce:
Przelewy przez telefon: 0 PLN za pierwszy przelew
7,99 PLN za każdy kolejny
Wypłaty z bankomatów w Polsce: brak
Oprocentowanie limitu odnawialnego:
Bezpłatne bankomaty: brak
Typy kart: brak
Przelew zagraniczny: od 0.25 % min. 9,99 PLN, maks. 100 PLN
Dodaj własną opinię o koncie oszczędnościowym Citi Handlowy, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: M
Mam konto oszczędnościowe w Citi Handlowym i nie jestem zadowolona, rzeczywiście oprocentowanie na początku było zadowalające, ale obecnie cały czas spada i to mi się już nie podoba :( Zadowolona natomiast jestem z tego, że po wypłacie środków nie traci się odsetek a także z tego, że zarówno otwarcie jak i prowadzenie konta jest bezpłatne.
Autor: Max
Jak najbardziej konto oszczędnościowe godne polecenia. Ma bardzo korzystne warunki, ponieważ w przypadku wypłaty pieniędzy nie trzeba za tę usługę niepotrzebnie płacić, oczywiście nie bez przerwy–raz w miesiącu. Oprocentowanie to aż 3,5% a całe prowadzenie konta odbywa się kompletnie bez żadnych opłat. Same korzyści, a złożenie wniosku trwa dosłownie chwilkę. Potem pozostaje tylko cieszyć się z przypływu świeżej gotówki. Jest to dobra opcja dla osób, które od czasu do czasu mają pieniądze, które nie mają konkretnego przeznaczenia, a jednocześnie muszą być zawsze pod ręką.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.