Konto oszczędnościowe Noble Bank

Noble Bank

Sprawdź całą ofertę on-line

Noble Bank
Rachunek Oszczędnościowy Noble Bank to rachunek avista który wyprzedzi Twoje oczekiwania. Oprocentowanie oparte o rynkowe stawki bazowe zapewnią Twoim oszczędnościom optymalne oprocentowanie. Bezpieczne środki które pracują cały czas na zysk i są jednocześnie doskonale płynne to jedyny taki rachunek na polskim rynku.

Najważniejsze parametry konta oszczędnościowego Noble Bank:
Oprocentowanie: od 1.81 do 2.31 % PLN
od 0.28 do 0.55 % inne waluty
Otwarcie rachunku:
Prowadzenie rachunku:
Opłata za wydanie karty:
Opłata za używanie karty:
Przelewy przez Internet:
Przelewy w placówce:
Przelewy przez telefon:
Wypłaty z bankomatów w Polsce:
Oprocentowanie limitu odnawialnego:
Bezpłatne bankomaty:
Typy kart:
Przelew zagraniczny:
Dodaj własną opinię o koncie oszczędnościowym Noble Bank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: abc
Zaletą konta w Noble Bank jest to, że lokata traktowana jest jak rachunek a vista, czyli w każdym momencie można wypłacać pieniądze z lokaty. Jednak oprocentowanie w Noble Bank w porównaniu z konkurencją już nie jest zachęcające, aby powierzyć swoje pieniądze w tym banku. Noble Bank tłumaczy, że bezpieczne środki na lokacie cały czas pracują i przynoszą zysk. Jest to chwyt reklamowy, ponieważ każda zwykła lokata terminowa w innych konkurencyjnych bankach też przecież pracuje i generuje zyski. Noble Bank jest to instytucja finansowa, która jest skierowana do majętnych klientów. Ciekawe jaka jest minimalna dopuszczalna kwota, aby założyć lokatę w Noble Banku. Nie za bardzo chwali się ten bank w swoich reklamach, czyli brak tutaj jakiejkolwiek przejrzystości.
Autor: Filip
Oprocentowanie jak na koncie oszczędnościowym jest bardzo małe i porównywalne z kontami osobistymi. Najbardziej opłaca się trzymanie pieniędzy w naszej ojczystej walucie, no chyba że kurs innych jest wysoki. Bo oprocentowanie tych zagranicznych walut nie jest zachęcające do odłożenia ich na konto w Noble Bank. Mało popularna firma, szkoda że nie próbują się wybić i dać ludziom korzystniejsze warunki niż właśnie są. Warto poszukać dalej i czerpać korzyści z wolnej gotówki, którą się właśnie posiada.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.