Rachunek oszczędnościowy MultiMax MultiBank

MultiBank

Sprawdź całą ofertę on-line

MultiBank
Możesz skorzystać z nowych możliwości oszczędzania i otworzyć bezpłatny rachunek oszczędnościowy MultiMax MultiBanku. Nie musisz regularnie wpłacać pieniędzy przy wypłacie nie tracisz naliczonych odsetek, bank nie wymaga również założenia konta osobistego.
Najważniejsze parametry konta oszczędnościowego MultiBank:
Oprocentowanie: od 3 do 3.50 %
Otwarcie rachunku: 0 PLN
Prowadzenie rachunku: 0 PLN
Opłata za wydanie karty: brak
Opłata za używanie karty: brak
Przelewy przez Internet: 0 PLN za pierwszy przelew
5-10 PLN za każdy kolejny
Przelewy w placówce: 0 PLN za pierwszy przelew
5-10 PLN za każdy kolejny
Przelewy przez telefon: 0 PLN za pierwszy przelew
5-10 PLN za każdy kolejny
Wypłaty z bankomatów w Polsce: brak
Oprocentowanie limitu odnawialnego:
Bezpłatne bankomaty: brak
Typy kart: brak
Przelew zagraniczny: brak
Przelewy natychmiastowe: brak
Karta bezdotykowa payWave::
Cash Back: brak
Wysokość limitu odnawialnego:
Zlecenia stałe – internet: brak
Karta bezdotykowa PayPass:
Wypłaty z bankomatów za granicą:
Dodaj własną opinię o koncie oszczędnościowym MultiBank, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Kornel
Mam konto oszczędnościowe i cieszę się wieloma korzyściami: wysokim oprocentowaniem, brakiem opłat za prowadzenie takiego konta. Nie wypłacałem jeszcze pieniędzy, co daje mi naprawdę ciekawą sumkę, na którą nie narzekam i póki co nie mam konieczności jej wypłacania. Aby rozpocząć korzystanie z banku wystarczy do nich zadzwonić albo wejść na ich stronę, znaleźć odpowiednią podstronę, gdzie wypełnia się wniosek i pozostaje tylko czekać w domu na przyjście kuriera, z którym podpisze się umowę. To takie proste!
Autor: abc
Konto oszczędnościowe w Multi Banku jest dobrym rozwiązaniem, ale są pewne ograniczenia z kategorii finanse. Można wiele stracić niż zyskać jeżeli podejmiemy nieodpowiednie decyzje. Pieniądze wpłaca się na te konto oszczędnościowe i z tym nie ma problemu, można to zrobić poprzez przelew w innym banku czy nawet na poczcie. Ale kiedy będziemy chcieli wypłacić z konta MultiMax to za pierwszy przelew nie płacimy, a za kolejny niestety już tak. W przypadku wypłaty z bankomatu ponosimy także koszty i to duże. Za przelew zapłacimy 5 złotych najmniej, a w bankomacie przy wypłacie zgromadzonych środków na rachunku oszczędnościowych zapłacimy także najmniej 5 złotych.
Autor: Gaga
Czy opłaca się zakładać konto oszczędnościowe MultiMax MultiBanku jeżeli oprocentowanie się w waha w granicach 3 do 3,5 procent? Chyba nie, ponieważ trzeba odliczyć od zarobionej kwoty odsetek podatek Belki, to nawet jakbyśmy dostali te najwyższe 3,5 procent to w skali roku wychodzi poniżej 2,9 procenta. To o wiele mniej niż inflacja w Polsce. Jak już sobie oszczędzać to poprzez zakładanie jednodniowych lokat terminowych w portalach internetowych banków tradycyjnych. Dobrze należy policzyć ile zarobimy w jeden dzień, tak żeby odsetki nie przekroczyły 2,49 złotych wtedy mamy jasność, że podatku od zysków kapitałowych nie zapłacimy.  
Autor: Gość
Gdzie się podział multibank??? Chciałam założyć konto oszczędnościowe i nic nie mogę znalesc
Autor: Gość
nie ma, polaczyl sie z mbankiem, takze...
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.